Nowoczesny Gabinet Stomatologiczny

Z myślą o potrzebach Pacjentów

Protetyka Przytoczna – protezy zębowe i leczenie protetyczne

Stworzyliśmy Benit Dental z myślą o Twoich potrzebach.
Naszym celem jest zapewnienie opieki stomatologicznej na najwyższym poziomie. Dlatego pracujemy z zastosowaniem sprzętu najnowszej generacji, używamy materiałów najlepszej jakości.

Do Państwa dyspozycji oddajemy nowocześnie wyposażone, komfortowy gabinet zabiegowy.
Wyposażony w nowoczesny, wygodny fotel zabiegowy. Stosujemy najlepszą aparaturę diagnostyczną. Wykonujemy zdjęcia RTG pantomograficzne, cefalometryczne i punktowe w technice cyfrowej. Używamy wysokiej klasy urządzeń do zabiegów implantologicznych, chirurgicznych i periodontologicznych.

Wykonywane przez nas leczenie kanałowe zębów jest przeprowadzane przy pomocy mikroskopu oraz nowoczesnej endodoncji. Korzystamy z systemu precyzyjnej artykulacji podczas planowania i wykonywania leczenia protetycznego.

Stawiamy na  Państwa bezpieczeństwo. Korzystamy z najwyższej jakości urządzeń i środków do dezynfekcji i sterylizacji narzędzi.

Używamy renomowanych i bezpiecznych środków do znieczuleń miejscowych. Do wypełnień zębów stosujemy tylko wysokiej jakości materiały. Korzystamy z najlepszych jakościowo materiałów do leczenia ortodontycznego. Stosujemy biozgodne materiały protetyczne i najwyższej jakości implanty.

Poznaj nasz zespół

Benit Dental to zespół specjalistów, którego celem jest sprostanie wymagniom Pacjentów.
Anna Suchodolska
Lekarz stomatolog
Justyna Rusiniak
Lekarz stomatolog