Pierwsza wizyta

Miło jest nam Ciebie powitać

Zadbamy o Twój uśmiech najlepiej jak to tylko możliwe

Przyjdź i pozwól się przekonać, że piękny zdrowy i uśmiech nie jest tylko marzeniem, a celem, który możemy wspólnie osiągniemy.

Oddajemy do Twojej dyspozycji naszych specjalistów z różnych dziedzin stomatologii, którzy w oparciu o szczegółowe badanie, zaproponują plan leczenia dopasowany do Twoich potrzeb.

Zabiegi przeprowadzamy w miłej atmosferze. Po wykonaniu leczenia dbamy o regularną kontrolę oraz pomagamy w utrzymaniu pięknego uśmiechu.

Zapraszamy na bezpłatny przegląd stomatologiczny

Zapisy pod numerem telefonu
+48 500 104 277
+48 603 952 212
Zapraszamy
Od poniedziałku do piątku 9:00 – 20:00
Soboty 09:00 – 14:00

Przedstawiamy kilka kroków do uzyskania zdrowego i pięknego uśmiechu.

Witamy w gronie naszych Pacjentów!
1

Umów się na wizytę

Zadzwoń do nas: +48 500 104 277, +48 603 952 212

2

Wywiad lekarski

Pierwszym etapem naszej współpracy jest dokładny i rzetelnie przeprowadzony wywiad lekarski.
Informacje, które nam przekażesz, mają wpływ na tworzony indywidualny plan leczenia oraz pozwolą nam odpowiednio przygotować Cię do zaplanowanych zabiegów.
Ankietę możesz wypełnić w trakcie pierwszego spotkania, wtedy poprosimy Cię o przyjście 15 minut przed ustalonym terminem wizyty, w celu zapoznania się z formularzem.

3

Badanie lekarskie

Podczas pierwszej wizyty przeprowadzamy dokładną diagnostykę z wykorzystaniem mikroskopu. Jeżeli zachodzi taka potrzeba to wykonujemy badanie radiologiczne obejmujące zdjęcia zębów oraz tomografię stożkową 3D w celu postawienia dokładnej i prawidłowej diagnozy.

Wszystkie nasze zabiegi diagnostyczne są bezbolesne i bezpieczne dla Pacjenta. Naszym celem jest postawienie prawidłowej diagnozy oraz opracowanie indywidualnego planu leczenia. Dlatego podczas pierwszej wizyty może być wymagana konsultacja innego specjalisty Benit Dental.

4

Swobodna rozmowa

W Benit Dental otwarcie omawiamy potrzeby naszych Pacjentów i sposoby leczenia. Podczas rozmowy poprosimy Cię o wyrażenie Twoich oczekiwań. Opracowując plan leczenia uwzględnimy Twoje uwagi i przedstawimy poszczególne etapy. Jeżeli pojawią się dodatkowe pytania, nawet w trakcie zabiegu, to chętnie na nie odpowiemy. My nie dopuszczamy do niedomówień, na każdym etapie leczenia możesz o wszystko pytać swojego lekarza stomatologa.

5

Przedstawienie planu leczenia

Na podstawie zebranych wyników badań oraz otrzymanych informacji, zaprezentujemy Twój indywidualny harmonogram opieki stomatologicznej. Nie zmuszamy do ścisłego trzymania się planu leczenia. W każdej chwili możemy dowolnie go modyfikować według Twoich potrzeb i oczekiwań. Na życzenie, opracujemy alternatywny program mając na uwadze prawidłowy przebieg leczenia. Przygotujemy szczegółową kalkulację zabiegów, która nie ulegnie zmianie w trakcie opieki stomatologicznej.

6

Rozpoczęcie leczenia

Na podstawie zaleceń lekarza i ustalonego planu, rozpoczynamy leczenia w przyjaznej atmosferze. Wykonujemy zabiegi na najnowszym sprzęcie z użyciem najwyższej jakości materiałów. Po zakończonym leczeniu, proponujemy rozwiązania dzięki którym utrzymasz piękne i zdrowe zęby przez wiele lat. Przypominamy również o wizytach kontrolnych.

Pacjenci, którzy realizują wyznaczony plan leczenia, mają zapewnioną 24 miesięczną gwarancję.