Stomatologia

na miarę naszych czasów

Benit Dental to najwyższa jakość usług stomatologii w Przytocznej i okolicach

W Benit Dental zapewniamy szeroki wachlarz usług dentystycznych dzięki naszym profesjonalistom z różnych dziedzin stomatologii. Naszym Pacjentom oferujemy wiele wzajemnie uzupełniających się zabiegów.

Zapraszamy do naszego gabinetu stomatologicznego w Przytocznej wszystkich, którzy pragną mieć zdrowy i piękny uśmiech.

Wyleczymy ubytki spowodowane przez próchnicę, poprawimy wygląd uzębienia, uzupełnimy braki spowodowane utratą zębów oraz skorygujemy ustawienie krzywych zębów.

Doskonale wiemy, że zdrowe, mocne i piękne zęby poprawiają samopoczucie i pewność siebie. Dlatego dużą wagę przykładamy do profilaktyki i zapobieganiu nawracania się chorób jamy ustnej. W naszej ofercie znajdą Państwo wiele zabiegów pielęgnacyjnych i poprawiających wygląd zębów takich jak usuwanie kamienia, osadów nazębnych i fluoryzację.

W ramach naszej oferty wykonujemy estetyczne kompozytowe wypełnienia, ceramiczne korony, licówki, mosty oraz protezy. Leczenie kanałowe zębów przeprowadzamy przy zastosowaniu mikroskopu zabiegowego. Wprowadzamy implanty z dożywotnia gwarancją. Oferujemy pełny zakres zabiegów z zakresu chirurgii i mikrochirurgii, takich jak regeneracja kości, usuwanie zębów, resekcje wierzchołków korzeni, wydłużanie koron klinicznych zębów.

Jesteśmy doskonale przygotowanie do leczenia dzieci. W przyjaznej atmosferze i partnerskich relacjach, przeprowadzamy bezbolesne zabiegi z naszymi najmłodszymi Pacjentami.

Zawsze możecie liczyć na fachową pomoc naszych lekarzy.

Każdy z naszych stomatologów Benit Dental zaopiekuje się Państwem kompleksowo i profesjonalnie.

Zapewniamy również pełną diagnostykę stomatologiczną. Wykonujemy zdjęcia rtg pantomograficzne, cefalometryczne, czynnościowe stawów skroniowo-żuchwowych, zdjęcia rtg punktowe zębów oraz skrzydłowo-zgryzowe.

Planując leczenie opieramy się na dokładnej analizie tomografii komputerowej szczęk i żuchwy za każdym razem, gdy wymagana jest ocena trójwymiarowej struktur anatomicznych w obrębie twarzoczaszki.

Zapraszamy na zabiegi stomatologiczne w Benit Dental.

https://benitdental.com/wp-content/uploads/2016/11/gabinet-stomatologia.jpg